BDM Bilginoğlu firması, 1973 yılında yüksek Müh. Ercan Bilginoğulları tarafından kurulan Bilginoğlu Endüstri firmasının dökümhane malzemeleri departmanı iken 2017 yılında bağımsız bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır.
Dökümhane malzemeleri konusunda alanında uzmanlaşmayı amaçlayan BDM Bilginoğlu Döküm hem demir grubu hem de demir dışı grubu dökümhanelerine yüksek kalite ve uygun fiyatlı yardımcı malzemeler tedarik etmektedir. Ana ilkemiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıdır. Firmamızın merkezi İzmir 1.Sanayi sitesinde yer almaktadır. Ayrıca İstanbul ve Bursa'da da yetkin ve deneyimli personellerimizin görev aldığı şube statüsünde showroomlarımız bulunmaktadır.
Kuruluşumuz, İzmir Ulucak’ta bulunan merkez depomuz, İstanbul ve Bursa'da bulunan lokal depolarımızla Türkiye sanayinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.
 
3066

Uluslar arası bir ticaret firması olmak.

Hizmet verdiğimiz sektörde ürün çeşitliliği, teknik mühendislik desteği, lojistik ağı ve donanımlı personeli ile uluslar arası arenada önde gelen bir firma olmak.